کافی نت 9594

الَلهُمَ کُن لِوَلیِکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَنِ , صَلَواتُکَ عَلیهِ وَ عَلی آبائِهِ فی هذِه الساَعةِِ وَ فی کُل ساعةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَ قائِداً وَ ناصِراً وَ دَلیلاً وَ عَینًا حَتی تُسکِنَهُ اَرضَکَ طَوعًا وَتُمَتِعَّهُ فیها طَویلاً

اطلاعیه فروشگاه

فروشگاه کافی نت یک سایت مرجع با هدف انتشار تحقیق ، پروژه کلاسی ، گزارش کار آموزی ، پایان نامه ، پروپوزال ، پاورپوینت، جزو وکتاب در کلیه رشته ها می باشد که به منظور دسترسی راحت تر، سریعتر و ارزان تر شما دانشجویان و پژوهشگران به تحقیقات مد نظرتان تاسیس شده است ، توجه داشته باشید که پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و یک نسخه از فایل به ایمیل شما ارسال می شود .... مدیریت فروشگاه کافی نت

برنامه سالانه و تقویم اجرایی آموزشگاه متوسطه حرفه ای

برنامه سالانه و تقویم اجرایی آموزشگاه متوسطه حرفه ای

 

 

 

 

 

 

 

نوع فایل:ورد قابل ویرایش

تعداد صفحه:45

با ظاهری بسیار زیبا و شیک و جدول بندی منظم بدون هیچ گونه مشکل

 

مقدمه:
در بحث برنامه سالانه مدرسه بهتر است به دنبال طرح های ابتکاری باشيم که متناسب با امکانات موجود باشد که در واحد آموزشی خود در دسترس داريم. نوشتن تقویم اجرایی به جای برنامه سالانه کارچندان مناسبی نیست زیرا به نظر می رساند به دلايلي ممكن است بعضي از برنامه هابا تغييرات غير قابل پيش بيني در همان ايام اجرا نشود.
بدون شک برنامه ریزی یکی از مهمترین اصول و ویژگی های یک مدیریت مطلوب است . تاثیر به سزای این اصل به حدی است که یک برنامه کامل می تواند سیستم ومجموعه را به راحتی به هدف برساند و بر عکس یک برنامه ناقص و ضعیف نیز وضعیت آشفته ای را در مجموعه تحت مدیریت ایجادکند.ازآنجاکه لازمه انجام هرگونه اعمال مدیریت طرح وتدوین یک برنامه ونقشه راه است که ازطریق آن مجموعه ای از راهبردها و فرآیند های ضروری اداره مجموعه پیش بینی و به اجرا در آید معمولاً از سطح کلان اداره جامعه تا سطوح پایین به فراخور اجرای مدیریت شاهد طراحی و اجرای برنامه های کلان و خرد هستیم برنامه جامع توسعه کشور که در واقع نقشه راه و نشان دهنده مسیر رسیدن به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی است برای تمام نهادها و مجموعه های خرد و کلان مدیریتی کشور تکالیفی را مقرر نموده که سهم آموزش و پرورش همانا تلاش در جهت رشد و تحکیم باورهای دینی و مذهبی و ارتقاء سطح دانش عمومی و تخصصی تا به کمال رسیدن همه آحاد مردم کشور و تلاش در جهت بر آورد کردن احتیاجات کشور از طریق آموزش دانش آموختگانی فرهیخته و توانمند می باشد .و از همه مهمتر تدوین سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در سال جدید به عنوان یک نقشه راه،مسیر رسیدن به هدف را روشن نموده است.
آموزش و پرورش به عنوان نهاد الگو سازطبقه انتقال فرهنگ ،پرورش اجتماعي فراهم سازي زمينه هاي لازم براي تربيت نيروي متخصص و كار آزموده ،نظارت و هدايتگري اجتماعي وانطباق پذيري آنان با ارزش هاي جامعه را بر عهده دارد ،موظف است.كه به امر تربيت ديني مبتني بر بينش توليدي ،دين شناسي و دين داري بينش معادي و آخرت گرايي،تعبد و تقدس،تمسك به مباني اسلام ناب محمدي(ص) انس با قرآن و تدبر در قرآن عشق به ولايت و سيره ائمه ي معصومين(ع)تعظيم شعائروسنت هاتوجه نمايد وبا دقت نظر در امر پرورش سياسي جامعه اهتمام ورزد ،به نحوي كه امكان شناخت ،احساس و حس شايستگي سياسي در دانش آموزان ايجاد و درآنان از ماهيت و طرز عمل نظام سياسي جامعه آگاه و معتقد به آن شوند ،حس وظيفه شناسي،وفاداري وتعهد اجتماعي در آنها تقويت شود و خود را دراين امر مسئول و پاسخگوبداند همچنين بايد به رشد و بالندگي شخصي دانش آموزان توجه نمايد وبرروي آنان به عنوان سرمايه ا ي انساني ودر يك مفهوم جامع ترسرمايه ي اجتماعي تاكيداساسي داشته باشد مع هذا، بايد ديد درعالم واقع تاچه ميزان چنين آرمان هاوكاركردهايي جامعه ي عمل پيدا مي كند .
با توجه به تصميمات آموزشگاه متوسطه حرفه ای .......... مقرر گرديد برنامه سالانه این واحد در سال تحصیلیجدید حول محور موارد ذیل تهیه گردد:
1-کیفیت بخشی به فعالیت های آموزشی
2- توجه بیشتر به بعد معنوی فراگیران در امر تعلیم و تربیت آنها
3- آسیب شناسی قبولی دانش آموزان (درصد قبولي)
4-آسيب شناسي عدم شركت دانش آموزان در كلاس ها
5- هدفمندی فعالیت های اردویی
6 - ارتقا نقش هنر آموزان در انجام فعالیت های فرهنگی ،هنری،آموزشی
7- فعال سازی کتابخانه جهت استفاده دانش آموزان و هنر آموز ان
تعیین اهداف آموزشگاه متوسطه حرفه ای ...........
1- اهداف پرورشی
از آنجا که نظام مقدس جمهوری اسلامی بر مبنای تعالیم آسمانی با محوریت دین مبین اسلام و قرآن و سنت ائمه اطهار شکل گرفته و به کمال رسیدن همه آحاد انسانها از آرمانهای این نظام می باشد اصلی ترین هدف در بعد پرورش در دوره دوم آموزش متوسطه تعمیق باورها و مبانی مذهبی و اعتقادی دانش آموزان می باشد . در راستای تحقق این هدف و بر اساس سند تحول بنیادین فعالیت های اجرایی زیر پیش بینی گردیده که انشاءا... با لطف و عنایات الهی و تلاش همه جانبه همکاران و دانش آموزان محقق گردد .
1/1 بر پا نمودن مراسم آغازین و بهره گیری از توانمندی های دانش آموزان و همکاری در این مراسم
2/1 توجّه خاص به مراسم ایام ا... ، اعیاد ، جشن های مذهبی ، ایام سوگواری و عزاداری
3/1برگزاری مراسم صبح قرآنی
4/1 برگزاری مراسم زیارت عاشورا و دعای توسل در یکی از روزهای هفته كه با شروع سال تحصيلي با نظر شوراي مدرسه و شوراي دانش آموزي روز آن مشخص مي شود.
5/1 تشكيل انجمن اسلامي و به عضويت درآوردن دانش آموزان
6/1 برگزاری منظم نماز جماعت
7/1 شرکت دانش آموزان در مسابقات و برنامه های مذهبی ودینی
8/1شرکت دانش آموزان در مسابقات فرهنگی و هنری
9/1 شرکت دانش آموزان در مسابقات ورزشي و
10/1 اجراي برنامه ها و بزرگداشت هاي شهدا در جهت ترويج فرهنگ ايثار و شهادتپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران مبتلا به سرطان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
barname_377627_7845.zip943.7k