کافی نت 9594

الَلهُمَ کُن لِوَلیِکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَنِ , صَلَواتُکَ عَلیهِ وَ عَلی آبائِهِ فی هذِه الساَعةِِ وَ فی کُل ساعةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَ قائِداً وَ ناصِراً وَ دَلیلاً وَ عَینًا حَتی تُسکِنَهُ اَرضَکَ طَوعًا وَتُمَتِعَّهُ فیها طَویلاً

اطلاعیه فروشگاه

فروشگاه کافی نت یک سایت مرجع با هدف انتشار تحقیق ، پروژه کلاسی ، گزارش کار آموزی ، پایان نامه ، پروپوزال ، پاورپوینت، جزو وکتاب در کلیه رشته ها می باشد که به منظور دسترسی راحت تر، سریعتر و ارزان تر شما دانشجویان و پژوهشگران به تحقیقات مد نظرتان تاسیس شده است ، توجه داشته باشید که پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و یک نسخه از فایل به ایمیل شما ارسال می شود .... مدیریت فروشگاه کافی نت

راههای جذاب کردن ساعت انشاء دانش آموزان مقطع راهنمایی

راههای جذاب کردن ساعت انشاء دانش آموزان مقطع راهنمایی

عنوان:راههای جذاب کردن ساعت انشاء دانش آموزان مقطع راهنمایی

نوع فایل:ورد قابل ویرایش

تعداد صفحه:42 ورد

دانلود و خرید به صورت آنلاین

پشتیبانی در صورت هر گونه مشکل

به همراه فهرست کامل:چکیده،مقدمه...نتیجه گیری و منابع

فهرست مطالب

 

چکیده  ............................................................... 1

مقدمه ................................................................. ...3

بیان مساله ........................................................ 8

جمع آوری اطلاعات ( شواهد 1 ).................................................................. 10

ادبیات موضوع ................................................. 14

ارایه راه حل ........................................................ 17

انتخاب راه حل................................................... 21

مشکلات حین اجرا...................................... 30

چگونگی نظارت بر راه حل .................................. 31

نتیجه گیری....................................................... 33

پیشنهادات......................................................... 35

منابع................................................................ 37


چکیده‌

نگارش درواقع زبان وکاربردآن درعرصه ی تفکروبیان تفکر است.هم گام باآموزش نگارش-به عنوان امری زبان شناختی-بایدبه جنبه ی فکری واندیشه ای آن هم توجه کرد.یعنی درنگارش زبان درخدمت تفکر است نه درخدمت آفرینش وادب وهنر. (حق شناس،76،شماره ی42)

دردرس نگارش،قدرت تفکر،تمرکزواستنتاج دانش آموزان را باید تقویت کنیم وبه او بیآموزیم که چگونه درمسیر ارتباطات اجتماعی خود،به ارتباط های وسیع تردست یافت.(سنگری،76،شماره ی42)

درس نگارش می تواندبه یادگیری مجموعه دروس دیگر کمک کند.دانش آموزوقتی دراین عرصه توانا می شود،قدرت دریافت درس های دیگرراپیدا خواهد کرد.

درواقع مادانش آموزرابرای ارتباط اجتماعی آماده می کنیم و زبان نگارش را به او می آموزیم.به اوتمرین می دهیم برای این که مسائل خودراحل کند؛بتواند فکر کندوازمحیط بیرون از خود،شناختی برون گرایانه داشته باشد.درعین حال،اورابرای آفرینش ونویسندگی خلاق آماده می سازیم وبه او کمک می کنیم تاآن چه راکه دردرون خوددارد،بابیانی خلاق متجلی سازد.

نظام های آموزشی، دانش آموزان رادرمیادین گوناگون زندگی فردی واجتماعی به موفقیت برسانند،به ادبیات ونگارش که یک ابزارارتباطی قوی است،بیشتر معطوف نموده است.پس بااین وجودادبیات یک ابزار قوی برای برقراری ارتباط شایسته ترباعلم ودانش بشری می باشدکه بتوا ند زمینه ی ظهوروبروزعواطف انسانی باشدوبابرقراری ارتباط مناسب تر-صحیح وسالم-به ساده ترین شکل خواسته ها،تمایلات،اندیشه هاوعواطف راانتقال دهد.

از ادبیّات می‌توان برای رسیدن به دو هدف کلّی استفاده نمود:1ـ استفاده از ادبیّات برای معنا بخشیدن به زندگی 2ـ استفاده از ادبیّات برای معنا آفریدن در زندگی.

هدف‌ اوّل با خواندن آثار ادبی‌ای که برای نوجوانان خلق شده و هدف دوم‌ با ایجاد زمینه برای خلق آثار ادبی توسط نوجوان، حاصل می‌شود. بدیهی است که برای رسیدن به این اهداف باید به تقویت انگیزه‌ی نوشتن و خواندن در نوجوانان بپردازیم.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران مبتلا به سرطان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
056enshajazzab_596989_9876.zip67.2k